Nordhordland BK

Styret

Styret

Styret til NBK består av følgende personer: 

Leder: Arild Helland, e-post: arild@nbksport.no, tlf. 40724462

Nestleder: Kristine Nygård, e-post: tine@nbksport.no, tlf. 41208403

Styremedlem: Therese Osa Sellevold, e-post: therese.s@nbksport.no, tlf. 970 05 591

Styremedlem: Øystein Reidar Moldeklev, e-post: oystein@nbksport.no, tlf. 970 99 697

Styremedlem: Silje Cathrine Menzies, e-post: silje.cathrine.m@nbksport.no, tlf. 906 65 156

Styremedlem: Arne Sæbø, e-post: arne@nbksport.no, tlf. 414 53 200

Styremedlem: Kristian Brakvatne, e-post: kristian.b@nbksport.no, tlf. 984 15 694

Styremedlem: Hans Martin Midtgård Haaland, e-post: hans@nbksport.no, tlf. 476 76 574

Daglig leder (ikke stemmerett): Erlend Andås, e-post: erlend@nbksport.no, tlf. 940 04 190.

SAMARBEIDSPARTNERE

      

     

    

Nordhordland BK - Fotball, Postboks 127, 5903  ISDALSTØ, e-post: post@nbksport.no

 

©2017 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift