Nordhordland BK

Sportslig utvalg

Sportslig utvalg

Sportslig utvalg i NBK er bredt sammensatt og består av: 

1. Therese Osa Sellevold (leder), e-post: therese.s@nbksport.no, tlf.  970 05 591. Kontaktperson for saker som skal meldes inn tilknyttet sport i NBK. Arbeid med årlig trenerkabal.

2. Remy Atle Bilsback, e-post: Remy.Bilsback@spv.no, tlf. 951 36 072. Kontaktperson for spillerutvikling/hospitering/differensiering på guttesiden. Ansvarlig for trenerforum. Trenerveileder ungdomsfotball. Kontaktperson vedr. innmelding til sonesamlinger for 12-åringene. Kontaktperson med NFF Hordaland. 

3. Eirik Fjeldstad, e-post: Eirik.Fjeldstad@bergen.kommune.no, tlf. 481 96 939. Kontaktperson for spillerutvikling/hospitering/differensiering på guttesiden. Ansvarlig for trenerforum.

4. Sigrun Tjore, e-post: sigrun.tjore@nhr.no, tlf. 470 39 826. Kontaktperson for saker som skal meldes inn tilknyttet sport i NBK. Arbeid med årlig trenerkabal.

5. Tore Snekkevik, e-post: tore@fenris-engineering.no, tlf. 948 92 259. Kontaktperson for saker som skal meldes inn tilknyttet sport i NBK, og kontaktperson for spillerutvikling/hospitering/differensiering på jentesiden.

6. Morten Marås Sivertsen, e-post: morten.sivertsen@conti.de, tlf. 911 56 326. Arbeid med årlig trenerkabal.

7. Trond-Ove Rikstad, e-post: Trond.Ove.Rikstad@tryg.no, tlf. 948 09 313. Arbeid med årlig trenerkabal.

8. Anna Osland Øvretveit, e-post: annao93@hotmail.com, tlf. 478 51 638. Kontaktperson spillerutvikling/hospitering/differensiering på jentesiden.

9. Leif Køhne (leder i barnefotballutvalget), e-post: leif.jk@hotmail.no, tlf. 932 39 488. Kontaktperson for saker som vedrører barnefotballen i NBK. Kontaktperson vedr. innmelding til sonesamlinger for 12-åringene. 

10. Erlend Andås (sekretær/daglig leder), e-post: erlend@nbksport.no, tlf. 940 04 190. Trenerveileder barnefotball. Kontaktperson vedr. innmelding til sonesamlinger for 12-åringene. Kontaktperson med NFF Hordaland. 

SAMARBEIDSPARTNERE

      

     

    

Nordhordland BK - Fotball, Postboks 127, 5903  ISDALSTØ, e-post: post@nbksport.no

 

©2017 123klubb for effektiv klubbdrift leveres av KX Products