Ekstraordinært årsmøte

Tid: 3.Juni kl 1830 Sted: Klubbhuset 1 etg

Grasrot-veksten fortsetter!

455 millioner kroner ble fordelt av Norsk Tippings kunder til lokale lag og foreninger i løpet av 2017. 141 249 kr av disse pengene tilfalt Nordhordland BK.

Dato Hjemmelag Bortelag Res
22.05 Nordhordland G13 1 Voss 1
22.05 Kringlebotn Nordhordland J13 2
22.05 Eikelandsfjorden Nordhordland G14 1
22.05 Nordhordland J15 1 Voss 1
23.05 Fair play Moderlangene Nordhordland BK UNIFIED Eksterne
21.05 Nordhordland G19 2 Øystese 0-3
21.05 Fyllingsdalen Adidas Cup Nordhordland BK G16 1. div
19.05 Loddefjord 1 Nordhordland J15 2 3-0
19.05 Loddefjord 1 Nordhordland G15 1 2-1
15.05 Nordhordland G19 1 Eikelandsfjorden 3-4

Besøk våre lagsider

Veteran o/40 2 div. avd. 01
# Lag K D P
1 Hetlevik 3 3 6
2 Sotra 3 2 5
3 Skjergard 2 5 4
4 Nordhordland 1 3 3
5 Løv-Ham 3 -1 2
6 Kvernbit 3 -4 2
7 Follese 3 -8 1
Siste synk: 18:01
Old Boys avd. 01
# Lag K D P
1 Bjarg 3 10 9
2 Sædalen 4 7 6
3 Østsiden Askøy 4 2 6
4 Os 3 0 3
5 Nordsiden-Askøy 2 0 3
6 Vadmyra 2 -2 3
7 Nymark 3 -12 3
8 Nordhordland 1 -5 0
Siste synk: 18:01
3 div. Kvinner
# Lag K D P
1 Stord 6 23 18
2 Fyllingsdalen 2 6 14 13
3 Gneist 6 8 13
4 Nordhordland /Kvernbit/Eikanger 6 8 11
5 Nymark 6 -1 9
6 Åsane 2 6 1 7
7 Djerv 6 -6 6
8 Solid /Trott 6 -12 6
9 Sotra 5 1 4
10 Loddefjord 4 -9 4
11 Bønes 4 -11 3
12 Bergen Nord 5 -16 1
Siste synk: 18:09
4 div. Menn avd. 02
# Lag K D P
1 Arna-Bjørnar 6 9 16
2 Åsane 2 6 8 14
3 Trio 6 5 11
4 Bergen Nord 6 3 11
5 Odda 6 0 10
6 Gneist 6 7 8
7 Trott 6 1 8
8 Bjarg 6 0 7
9 Solid 6 -7 7
10 Ny-Krohnborg 6 -3 5
11 Nordhordland 6 -11 1
12 Fana 2 6 -12 1
Siste synk: 18:13
Menn 7er avd. 03
# Lag K D P
1 Nordhordland 3 25 9
2 Øyglimt 4 20 9
3 Myrdal 4 14 9
4 Ragnarok 4 -12 6
5 Årstad 3 -3 3
6 Fjell-Kameraterne 3 -6 3
7 Viggo 2 3 -15 3
8 Fri 4 -23 0
Siste synk: 18:01
OBOS Vinterserie Menn A avd. 03
# Lag K D P
1 Nordhordland 3 5 9
2 Valestrand Hjellvik 3 3 6
3 Trott 3 0 3
4 NHH 3 -8 0
Siste synk: 17:06
G19 2 div. avd. 02
# Lag K D P
1 Voss 1 5 7 12
2 Trio /Rosendal/Halsnøy 5 5 12
3 Flaktveit 4 19 9
4 Nordhordland 1 5 6 9
5 Eikelandsfjorden 4 -3 6
6 Nymark 1 3 -3 3
7 Djerv /Nordnes 4 -4 3
8 Sædalen 5 -12 3
9 Osterøy /Fotlandsvåg/Hausvik 3 -15 0
Siste synk: 20:31
G19 3 div. avd. 01
# Lag K D P
1 Åsane 2 5 17 13
2 Dale /Vaksdal/Stanghelle 5 10 13
3 Radøy/Manger /Hordabø 5 0 9
4 Hovding 5 -3 9
5 Kvernbit /Nordre Holsnøy 5 3 7
6 Norheimsund 5 6 6
7 Valestrand Hjellvik 5 -3 4
8 Øystese 4 -3 4
9 Nordhordland 2 4 -4 4
10 Arna-Bjørnar 3 5 -23 0
Siste synk: 18:01
J19 avd. 02
# Lag K D P
1 Søreide /Fyllingsdalen 4 14 7
2 Lyngbø 3 5 6
3 Nordhordland /Kvernbit/Eikanger 3 2 5
4 Mathopen 2 1 4
5 Sotra 2 -1 3
6 Sandviken 3 -4 3
7 Varegg 3 -17 0
8 Bergen Nord 7-er 0 0 0
9 Østsiden Askøy 2 0 0 0
Siste synk: 16:58
NM G19 Telenor Cup kvalifisering
# Lag K D P
1 Arna-Bjørnar 1 4 3
2 Askøy FK 1 1 3
3 Baune 1 8 3
4 Bergen Nord 0 0 0
5 Bjarg 1 8 3
6 Brann 0 0 0
7 Bremnes 1 0 1
8 Bønes 1 -8 0
9 Fana 1 1 3
10 Fyllingsdalen 1 5 3
11 Gneist 1 -2 0
12 Kjøkkelvik 1 -2 0
13 Nordhordland 1 2 3
14 Nore Neset 1 -5 0
15 Ny-Krohnborg 1 -8 0
16 Nymark 1 2 3
17 Os 1 -1 0
18 Osterøy 1 3 3
19 Smørås 0 0 0
20 Stord 1 0 1
21 Sund 1 -3 0
22 Vadmyra 1 -1 0
23 Varegg 1 4 3
24 Voss 1 8 3
25 Hetlevik 1 -4 0
26 Odda 1 -4 0
27 Sotra 1 -8 0
28 Åsane 0 0 0
Siste synk: 18:01
J17 3 div. avd. 01
# Lag K D P
1 Halsnøy 4 17 12
2 Bergen Nord 2 9-er 4 15 9
3 Hordabø /Radøy/Manger 4 7 9
4 Odda 9-er 4 6 6
5 Rosendal 3 -3 6
6 Arna-Bjørnar 2 4 -7 3
7 Åsane 2 3 -8 3
8 Nordhordland 4 -8 3
9 Samnanger 7-er 4 -19 0
Siste synk: 21:43
NM J16 Telenor Cup kvalifisering
# Lag K D P
1 Arna-Bjørnar 2 7 3
2 Bønes 1 -3 0
3 Gneist 3 3 6
4 Nore Neset 1 -1 0
5 Sotra 2 -1 3
6 Stord 4 7 12
7 Voss 3 2 6
8 Askøy SK 1 -1 0
9 Fyllingsdalen 1 -1 0
10 Nordhordland 1 -8 0
11 Tertnes 1 -4 0
Siste synk: 18:01
G16 1 div.
# Lag K D P
1 Åsane 1 6 16 18
2 Fana 1 6 5 13
3 Askøy FK 1 5 5 12
4 Varegg 1 6 -3 12
5 Nymark 1 6 9 11
6 Bergen Nord 1 6 1 7
7 Nordhordland 1 6 -3 7
8 Fyllingsdalen 1 5 7 6
9 Gneist 5 -1 6
10 Arna-Bjørnar 1 6 -9 4
11 Os 1 6 -9 3
12 Bremnes 1 5 -18 0
Siste synk: 18:01
G16 3 div. avd. 02
# Lag K D P
1 Nordhordland 2 4 10 8
2 Tertnes 2 3 4 7
3 Fana 3 2 9 6
4 Baune 3 3 6
5 Minde 2 4 -1 4
6 Nymark 3 4 -12 3
7 Sædalen 2 3 -7 2
8 Austrheim 2 3 -6 0
9 Radøy/Manger /Hordabø 0 0 0
Siste synk: 18:01
G16 7er
# Lag K D P
1 Nest-Sotra 3 3 6
2 Nordhordland 2 6 3
3 Bergen Nord 2 -7 3
4 Hovding 1 -2 0
Siste synk: 18:01
NM G16 Telenor Cup kvalifisering
# Lag K D P
1 Arna-Bjørnar 2 -1 3
2 Askøy FK 2 -2 3
3 Bergen Nord 4 2 9
4 Brann 4 21 12
5 Bremnes 1 -4 0
6 Gneist 3 6 6
7 Nordhordland 2 -7 3
8 Os 2 1 3
9 Sotra 1 -2 0
10 Stord 2 1 3
11 Voss 1 -5 0
12 Åsane 1 -2 0
13 Fana 1 -5 0
14 Fyllingsdalen 1 -1 0
15 Varegg 1 -2 0
Siste synk: 21:02
G15 1 div. avd. 01
# Lag K D P
1 Loddefjord 1 5 15 13
2 Nest-Sotra 5 8 12
3 Fyllingsdalen 1 4 8 9
4 Arna-Bjørnar 1 5 5 8
5 Sotra 1 4 3 7
6 Nordhordland 1 5 0 6
7 Tertnes 1 5 -3 6
8 Skjergard 5 -6 6
9 Lyngbø 1 5 -11 3
10 Askøy FK 1 5 -19 0
Siste synk: 18:01
G15 2 div. avd. 01
# Lag K D P
1 Odda 3 7 9
2 Nordhordland 2 5 1 9
3 Norheimsund /Øystese 4 7 8
4 Åsane 1 5 -1 8
5 Kvernbit /Nordre Holsnøy 3 8 6
6 Samnanger 4 -3 6
7 Voss 1 5 -1 5
8 Osterøy /Fotlandsvåg/Hausvik 4 -1 3
9 Eikelandsfjorden 4 -6 3
10 Rosendal 5 -11 2
Siste synk: 18:01
J15 1 div.
# Lag K D P
1 Bremnes 1 7 17 18
2 Åsane 5 11 12
3 Osterøy 1/Fotlandsvåg/Hausvik 5 8 12
4 Austevoll 1 4 5 9
5 Askøy SK 5 3 7
6 Sotra 1 5 -5 6
7 Stord 1 4 -3 4
8 Voss 1 4 -9 4
9 Fyllingsdalen 5 -5 3
10 Nordhordland 1 6 -16 3
11 Fana 1 4 -6 1
Siste synk: 16:43
J15 2 div. avd. 04
# Lag K D P
1 Valestrand Hjellvik 9-er 5 45 13
2 Flaktveit 5 32 13
3 Kvernbit 5 21 13
4 Osterøy 2 6 7 10
5 Radøy/Manger /Hordabø 5 -7 7
6 Loddefjord 1 5 1 5
7 Nordhordland 2 4 -2 4
8 Bergen Nord 5 -17 3
9 Frøya 9-er 5 -21 3
10 Stanghelle /Dale/Vaksdal 9-er 5 -59 0
Siste synk: 20:31
G14 2 div. avd. 04
# Lag K D P
1 Nordhordland 1 3 32 9
2 Kvernbit 1 3 16 9
3 Norheimsund 3 18 6
4 Varegg 3 -8 6
5 Eikelandsfjorden 3 -6 3
6 Sædalen 2 3 -8 3
7 Hovding 3 -22 0
8 Øystese 3 -22 0
Siste synk: 18:01
G14 3 div. avd. 03
# Lag K D P
1 Valestrand Hjellvik 9-er 3 13 9
2 Bjarg 4 3 6 9
3 Kvernbit 2 / Nordre Holsnøy 3 10 6
4 Austrheim 3 6 6
5 Radøy/Manger /Hordabø 2 1 3
6 Nordhordland 2 3 -1 3
7 Tertnes 2 4 -14 0
8 Arna-Bjørnar 2 3 -21 0
9 Hordabø 0 0 0
Siste synk: 18:01
J14 1 div.
# Lag K D P
1 Bønes 1 5 12 13
2 Os 5 14 12
3 Gneist 1 4 6 10
4 Askøy SK 1 4 7 6
5 Sandviken 1 4 -3 6
6 Nordhordland 1 5 -4 6
7 Arna-Bjørnar 4 -5 4
8 Austevoll 1 3 -5 3
9 Olsvik /Kjøkkelvik 4 -9 1
10 Sædalen /Kringlebotn 4 -13 0
Siste synk: 16:58
J14 2 div. avd. 01
# Lag K D P
1 Austrheim 3 10 7
2 Voss 1 3 7 7
3 Tertnes 3 7 6
4 Ørnar 2 6 6
5 Bergen Nord 3 0 3
6 Nordhordland 2 3 -4 1
7 Stanghelle /Dale/Vaksdal 9-er 3 -15 1
8 Hovding 2 -11 0
Siste synk: 18:01
G13 1 div. avd. 02
# Lag K D P
1 Loddefjord 1 5 33 15
2 Nordhordland 1 5 19 15
3 Hovding 1 5 -3 12
4 Baune 1 4 2 7
5 Minde 1 6 -1 7
6 Fyllingsdalen 1 6 -2 7
7 Voss 1 6 -9 6
8 Åsane 1 5 -9 6
9 Bønes 1 6 -3 4
10 Arna-Bjørnar 1 6 -11 3
11 Osterøy /Fotlandsvåg 4 -16 3
Siste synk: 18:01
G13 2 div. avd. 05
# Lag K D P
1 Kvernbit 2 4 21 12
2 Sandviken 2 4 9 12
3 Norheimsund 4 12 9
4 Tertnes 1 5 1 9
5 Nordhordland 2 4 -2 6
6 Nordre Holsnøy 5 -5 5
7 Eikelandsfjorden 5 -4 2
8 Arna-Bjørnar 2 4 -10 1
9 Gneist 7 5 -22 1
Siste synk: 19:20
J13 2 div. avd. 04
# Lag K D P
1 Osterøy /Fotlandsvåg/Hausvik 5 11 12
2 Radøy/Manger /Hordabø 5 7 9
3 Fana 2 3 5 9
4 Kvernbit 4 4 7
5 Norheimsund 3 6 6
6 Nordhordland 1 4 0 4
7 Flaktveit 5 -2 3
8 Bergen Nord 4 -15 3
9 Arna-Bjørnar 2 5 -16 3
Siste synk: 20:31
J13 3 div. avd. 02
# Lag K D P
1 Eikelandsfjorden 4 25 12
2 Østsiden Askøy 4 23 12
3 Smørås 3 6 6
4 Øystese 3 4 3
5 Djerv 3 -13 0
6 Nordhordland 2 2 -15 0
7 Kringlebotn 3 -30 0
Siste synk: 18:01
G13 2 div. avd. 04
# Lag K D P
1 Kvernbit 1 5 18 15
2 Åsane 2 5 10 10
3 Valestrand Hjellvik 4 6 9
4 Gneist 2 5 11 8
5 Dale /Stanghelle 5 5 8
6 Hovding 2 4 -2 4
7 Hausvik 4 -7 4
8 Voss 2 5 -3 3
9 Nordhordland 3 5 -27 3
10 Arna-Bjørnar 3 4 -11 1
Siste synk: 18:01
22.05 18:30 Knarvik Kunstgress Hel H
Nordhordland G13 1 - Voss 1
22.05 18:30 Kringlebotn ballbane B
Kringlebotn - Nordhordland J13 2
22.05 19:00 Eikelandsosen kunstgress B
Eikelandsfjorden - Nordhordland G14 1
22.05 20:00 Knarvik Kunstgress Hel H
Nordhordland J15 1 - Voss 1
23.05 19:00 Klubbhus 1. etg. storsal B
Fair play Moderlangene - Nordhordland BK UNIFIED Eksterne

Lik oss på facebook!

Banekalender

Medlemsinformasjon

©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift