Viktig informasjon til instruktørene på NBK Tine Fotballskole 2018 rev 2

Det nærmer seg fotballskolen med stormskritt. Vedlagt ligger viktig informasjon som man bør lese i forkant. Sjekk at ditt navn står oppført på riktige dager, pugg informasjonsskrivet, og sett deg godt inn i instruktørheftet.

Viktig informasjon til instruktørene på NBK Tine Fotballskole 2018

Det nærmer seg fotballskolen med stormskritt. Vedlagt ligger viktig informasjon som man bør lese i forkant. Sjekk at ditt navn står oppført på riktige dager, pugg informasjonsskrivet, og sett deg godt inn i instruktørheftet.

Grasrot-veksten fortsetter!

455 millioner kroner ble fordelt av Norsk Tippings kunder til lokale lag og foreninger i løpet av 2017. 141 249 kr av disse pengene tilfalt Nordhordland BK.

Dato Hjemmelag Bortelag Res
18.08 Nordhordland G13 1 Minde 1
18.08 Fana 3 Nordhordland G16 2
18.08 Nordhordland G13 2 Norheimsund
18.08 Trott Nordhordland BK
19.08 Nordhordland J13 2 Øystese
16.08 Osterøy 2 Nordhordland J15 1 0-0
16.08 G 13 kamp 18:30 Nordhordland BK SG13 G2005-1
16.08 Søfteland /Nore Neset 2 Nordhordland J14 1 1-2
14.08 team nh trener samling Nordhordland BK UNIFIED Eksterne
14.08 team nh 10:00-!6:00 Nordhordland BK UNIFIED Eksterne

Besøk våre lagsider

Veteran o/40 2 div. avd. 01
# Lag K D P
1 Hetlevik 6 13 15
2 Sotra 6 10 14
3 Løv-Ham 5 10 8
4 Skjergard 5 -2 7
5 Follese 6 -17 4
6 Nordhordland 5 -6 3
7 Kvernbit 5 -8 2
Siste synk: 21:04
Old Boys avd. 01
# Lag K D P
1 Bjarg 7 31 18
2 Østsiden Askøy 7 4 12
3 Os 7 12 10
4 Sædalen 6 8 10
5 Vadmyra 5 -7 6
6 Nordsiden-Askøy 6 -20 6
7 Nordhordland 3 -1 3
8 Nymark 5 -27 3
Siste synk: 21:04
3 div. Kvinner
# Lag K D P
1 Stord 11 32 31
2 Fyllingsdalen 2 12 19 23
3 Nordhordland /Kvernbit/Eikanger 11 16 20
4 Gneist 11 5 18
5 Loddefjord 10 1 18
6 Djerv 11 0 18
7 Nymark 11 -4 18
8 Åsane 2 11 8 17
9 Solid /Trott 11 -15 9
10 Sotra 11 -5 8
11 Bønes 11 -23 6
12 Bergen Nord 11 -34 2
Siste synk: 23:38
4 div. Menn avd. 02
# Lag K D P
1 Åsane 2 12 16 27
2 Arna-Bjørnar 12 11 27
3 Bergen Nord 12 13 26
4 Gneist 12 16 22
5 Trio 12 12 22
6 Bjarg 12 12 19
7 Trott 12 -3 14
8 Odda 12 -7 13
9 Fana 2 12 -10 8
10 Ny-Krohnborg 12 -15 8
11 Solid 12 -20 8
12 Nordhordland 12 -25 7
Siste synk: 21:04
Menn 7er avd. 03
# Lag K D P
1 Nordhordland 7 48 18
2 Øyglimt 7 30 15
3 Viggo 2 7 17 13
4 Myrdal 6 8 12
5 Ragnarok 7 -8 12
6 Fjell-Kameraterne 6 -17 7
7 Årstad 7 -28 3
8 Fri 7 -50 0
Siste synk: 21:04
G19 2 div. avd. 02
# Lag K D P
1 Flaktveit 8 32 21
2 Trio /Rosendal/Halsnøy 8 10 18
3 Nordhordland 1 8 17 15
4 Nymark 1 8 6 15
5 Voss 1 8 -2 15
6 Eikelandsfjorden 8 -2 10
7 Djerv /Nordnes 8 -17 4
8 Sædalen 8 -18 4
9 Osterøy /Fotlandsvåg/Hausvik 8 -26 4
Siste synk: 20:45
G19 3 div. avd. 01
# Lag K D P
1 Åsane 2 9 24 22
2 Radøy/Manger /Hordabø 9 18 21
3 Øystese 9 8 19
4 Hovding 9 4 16
5 Dale /Vaksdal/Stanghelle 9 -6 16
6 Kvernbit /Nordre Holsnøy 9 6 14
7 Nordhordland 2 9 -5 7
8 Valestrand Hjellvik 9 -7 7
9 Norheimsund 9 -7 6
10 Arna-Bjørnar 3 9 -35 3
Siste synk: 21:04
G19 Høst 2 div. avd. 02
# Lag K D P
1 Arna-Bjørnar 1 0 0 0
2 Djerv /Nordnes 0 0 0
3 Eikelandsfjorden 0 0 0
4 Nordhordland 1 0 0 0
5 Radøy/Manger /Hordabø 0 0 0
6 Sandviken 1 0 0 0
7 Smørås 2 0 0 0
8 Trio /Rosendal/Halsnøy 0 0 0
9 Åsane 2 0 0 0
10 Voss 1 0 0 0
Siste synk: 21:04
G19 Høst 3 div. avd. 01
# Lag K D P
1 Arna-Bjørnar 3 0 0 0
2 Dale /Vaksdal/Stanghelle 0 0 0
3 Fana 2 0 0 0
4 Hovding 0 0 0
5 Kvernbit /Nordre Holsnøy 0 0 0
6 Nordhordland 2 0 0 0
7 Norheimsund 0 0 0
8 Osterøy /Fotlandsvåg/Hausvik 0 0 0
9 Valestrand Hjellvik 0 0 0
10 Øystese 0 0 0
Siste synk: 21:04
J19 avd. 02
# Lag K D P
1 Nordhordland /Kvernbit/Eikanger 6 15 14
2 Sotra 6 7 13
3 Mathopen 6 4 10
4 Lyngbø 6 6 9
5 Søreide /Fyllingsdalen 6 9 8
6 Sandviken 6 -10 6
7 Varegg 6 -31 0
8 Bergen Nord 7-er 0 0 0
9 Østsiden Askøy 2 0 0 0
Siste synk: 19:29
J19 Høst
# Lag K D P
1 Eikelandsfjorden 0 0 0
2 Fana 0 0 0
3 Fri 0 0 0
4 Mathopen 0 0 0
5 Nordhordland /Kvernbit/Eikanger 0 0 0
6 Smørås 9-er 0 0 0
7 Sotra 9-er 0 0 0
8 Søreide /Fyllingsdalen 0 0 0
9 Voss 0 0 0
10 Østsiden Askøy 9-er 0 0 0
11 Øystese 0 0 0
Siste synk: 21:04
NM G19 Telenor Cup kvalifisering
# Lag K D P
1 Arna-Bjørnar 1 4 3
2 Askøy FK 1 1 3
3 Baune 1 8 3
4 Bergen Nord 0 0 0
5 Bjarg 1 8 3
6 Brann 0 0 0
7 Bremnes 1 0 1
8 Bønes 1 -8 0
9 Fana 1 1 3
10 Fyllingsdalen 1 5 3
11 Gneist 1 -2 0
12 Kjøkkelvik 1 -2 0
13 Nordhordland 1 2 3
14 Nore Neset 1 -5 0
15 Ny-Krohnborg 1 -8 0
16 Nymark 1 2 3
17 Os 1 -1 0
18 Osterøy 1 3 3
19 Smørås 0 0 0
20 Stord 1 0 1
21 Sund 1 -3 0
22 Vadmyra 1 -1 0
23 Varegg 1 4 3
24 Voss 1 8 3
25 Hetlevik 1 -4 0
26 Odda 1 -4 0
27 Sotra 1 -8 0
28 Åsane 0 0 0
Siste synk: 21:04
J17 3 div. avd. 01
# Lag K D P
1 Halsnøy 8 41 21
2 Rosendal 8 19 19
3 Hordabø /Radøy/Manger 8 16 15
4 Odda 9-er 8 12 15
5 Nordhordland 8 12 15
6 Bergen Nord 2 9-er 8 7 13
7 Arna-Bjørnar 2 8 -19 6
8 Åsane 2 8 -31 3
9 Samnanger 7-er 8 -57 0
Siste synk: 21:04
J17 Høst 3 div. avd. 01
# Lag K D P
1 Fyllingsdalen 9-er 0 0 0
2 Hordabø /Radøy/Manger 7-er 0 0 0
3 Loddefjord 1 0 0 0
4 Nordhordland 0 0 0
5 Nordsiden-Askøy / Apollo 0 0 0
6 Odda 9-er 0 0 0
7 Rosendal 0 0 0
8 Skogsvåg /Sund/Telavåg 0 0 0
9 Søreide 1 0 0 0
Siste synk: 21:04
NM J16 Telenor Cup kvalifisering
# Lag K D P
1 Arna-Bjørnar 2 7 3
2 Bønes 1 -3 0
3 Gneist 3 3 6
4 Nore Neset 1 -1 0
5 Sotra 2 -1 3
6 Stord 4 7 12
7 Voss 3 2 6
8 Askøy SK 1 -1 0
9 Fyllingsdalen 1 -1 0
10 Nordhordland 1 -8 0
11 Tertnes 1 -4 0
Siste synk: 21:04
G16 1 div.
# Lag K D P
1 Åsane 1 11 30 33
2 Askøy FK 1 11 9 24
3 Fyllingsdalen 1 11 18 19
4 Bergen Nord 1 11 16 19
5 Nymark 1 11 11 18
6 Fana 1 11 -2 17
7 Nordhordland 1 11 1 16
8 Varegg 1 11 -6 16
9 Arna-Bjørnar 1 11 -8 13
10 Gneist 11 -18 6
11 Os 1 11 -20 6
12 Bremnes 1 11 -31 3
Siste synk: 21:04
G16 3 div. avd. 02
# Lag K D P
1 Fana 3 7 22 19
2 Tertnes 2 7 10 16
3 Baune 7 2 12
4 Nordhordland 2 7 8 11
5 Minde 2 7 -5 7
6 Nymark 3 7 -13 6
7 Sædalen 2 7 -15 5
8 Austrheim 2 7 -9 4
9 Radøy/Manger /Hordabø 0 0 0
Siste synk: 21:04
G16 7er
# Lag K D P
1 Hovding 6 34 12
2 Nest-Sotra 6 -6 9
3 Bergen Nord 6 -13 9
4 Nordhordland 6 -15 6
Siste synk: 21:04
G16 Høst 1 div.
# Lag K D P
1 Fana 1 1 1 3
2 Stord 1 1 1 3
3 Åsane 1 1 0 1
4 Bergen Nord 1 0 0 0
5 Nordhordland 1 0 0 0
6 Voss 1 1 0 1
7 Askøy FK 1 0 0 0
8 Fyllingsdalen 1 0 0 0
9 Vestsiden-Askøy 0 0 0
10 Flaktveit / Tertnes 1 -1 0
11 Nymark 1 1 -1 0
12 Varegg 1 1 -1 0
Siste synk: 00:03
G16 Høst 3 div. avd. 01
# Lag K D P
1 Baune 0 0 0
2 Fana 2 0 0 0
3 Lindås 0 0 0
4 Nordhordland 2 0 0 0
5 Nymark 2 0 0 0
6 Varegg 2 0 0 0
7 Voss 2 0 0 0
8 Østsiden Askøy 0 0 0
9 Fana 3 0 0 0
10 Follese 0 0 0
11 Tertnes 2 0 0 0
Siste synk: 21:04
G16 Høst 7er
# Lag K D P
1 Bergen Nord 0 0 0
2 Hovding 0 0 0
3 Nest-Sotra 0 0 0
4 Nordhordland 0 0 0
5 Tertnes 2 0 0 0
6 Vadmyra 0 0 0
Siste synk: 21:04
NM G16 Telenor Cup kvalifisering
# Lag K D P
1 Arna-Bjørnar 2 -1 3
2 Askøy FK 2 -2 3
3 Bergen Nord 4 2 9
4 Brann 4 21 12
5 Bremnes 1 -4 0
6 Gneist 3 6 6
7 Nordhordland 2 -7 3
8 Os 2 1 3
9 Sotra 1 -2 0
10 Stord 2 1 3
11 Voss 1 -5 0
12 Åsane 1 -2 0
13 Fana 1 -5 0
14 Fyllingsdalen 1 -1 0
15 Varegg 1 -2 0
Siste synk: 21:04
G15 1 div. avd. 01
# Lag K D P
1 Nest-Sotra 9 16 21
2 Arna-Bjørnar 1 9 22 18
3 Nordhordland 1 9 12 18
4 Loddefjord 1 9 19 17
5 Fyllingsdalen 1 9 5 14
6 Sotra 1 9 1 14
7 Tertnes 1 9 -4 11
8 Lyngbø 1 9 -21 9
9 Skjergard 9 -15 7
10 Askøy FK 1 9 -35 0
Siste synk: 21:04
G15 2 div. avd. 01
# Lag K D P
1 Kvernbit /Nordre Holsnøy 9 27 21
2 Odda 9 14 21
3 Norheimsund /Øystese 9 26 20
4 Åsane 1 9 -3 15
5 Osterøy /Fotlandsvåg/Hausvik 9 13 13
6 Nordhordland 2 9 -22 10
7 Voss 1 9 0 9
8 Samnanger 9 -10 9
9 Eikelandsfjorden 9 -17 9
10 Rosendal 9 -28 2
Siste synk: 21:04
G15 Høst 1 div. avd. 01
# Lag K D P
1 Arna-Bjørnar 1 0 0 0
2 Fyllingsdalen 1 0 0 0
3 Kvernbit /Nordre Holsnøy 0 0 0
4 Loddefjord 1 0 0 0
5 Lyngbø 1 0 0 0
6 Nest-Sotra 0 0 0
7 Nordhordland 1 0 0 0
8 Sotra 1 0 0 0
9 Tertnes 1 0 0 0
Siste synk: 21:04
G15 Høst 2 div. avd. 02
# Lag K D P
1 Austevoll 2 0 0 0
2 Bønes 0 0 0
3 Gneist 2 0 0 0
4 Løv-Ham 0 0 0
5 Nordhordland 2 0 0 0
6 Osterøy /Fotlandsvåg/Hausvik 0 0 0
7 Sund /Skogsvåg 0 0 0
8 Sædalen 1 0 0 0
9 Åsane 1 0 0 0
Siste synk: 21:04
J15 1 div.
# Lag K D P
1 Austevoll 1 10 20 25
2 Bremnes 1 10 20 25
3 Åsane 10 19 22
4 Askøy SK 10 15 17
5 Osterøy 1/Fotlandsvåg/Hausvik 10 -1 17
6 Stord 1 10 -4 11
7 Voss 1 10 -10 11
8 Fana 1 10 -9 8
9 Sotra 1 10 -10 8
10 Fyllingsdalen 10 -12 6
11 Nordhordland 1 10 -28 6
Siste synk: 20:12
J15 2 div. avd. 04
# Lag K D P
1 Valestrand Hjellvik 9-er 9 67 23
2 Flaktveit 9 47 23
3 Osterøy 2 9 17 16
4 Radøy/Manger /Hordabø 9 -2 16
5 Kvernbit 9 14 15
6 Loddefjord 1 9 2 11
7 Nordhordland 2 9 -6 8
8 Bergen Nord 9 -26 8
9 Frøya 9-er 9 -34 6
10 Stanghelle /Dale/Vaksdal 9-er 9 -79 0
Siste synk: 20:45
J15 2 div. Høst avd. 01
# Lag K D P
1 Loddefjord 2 1 0 1
2 Fana 2 1 0 1
3 Nordhordland 1 1 0 1
4 Osterøy 2 1 0 1
5 Fyllingsdalen 0 0 0
6 Smørås 0 0 0
7 Sotra 1 0 0 0
8 Vestsiden-Askøy 0 0 0
9 Øystese 0 0 0
10 Radøy/Manger /Hordabø 0 0 0
Siste synk: 21:04
G14 2 div. avd. 04
# Lag K D P
1 Nordhordland 1 7 54 21
2 Kvernbit 1 7 40 18
3 Norheimsund 7 30 15
4 Varegg 7 -25 7
5 Sædalen 2 7 -18 6
6 Øystese 7 -32 6
7 Eikelandsfjorden 7 -15 5
8 Hovding 7 -34 4
Siste synk: 21:04
G14 3 div. avd. 03
# Lag K D P
1 Austrheim 7 21 16
2 Valestrand Hjellvik 9-er 7 18 15
3 Nordhordland 2 7 10 12
4 Radøy/Manger /Hordabø 7 1 12
5 Bjarg 4 7 -3 12
6 Kvernbit 2 / Nordre Holsnøy 7 3 10
7 Tertnes 2 7 -6 6
8 Arna-Bjørnar 2 7 -44 0
9 Hordabø 0 0 0
Siste synk: 21:04
G14 Høst 1 div. avd. 01
# Lag K D P
1 Fyllingsdalen 1 0 0 0
2 Nest-Sotra 0 0 0
3 Nordhordland 1 0 0 0
4 Osterøy /Fotlandsvåg 0 0 0
5 Sotra 1 0 0 0
6 Sædalen 1 0 0 0
7 Tertnes 1 0 0 0
8 Voss 1 0 0 0
9 Åsane 1 0 0 0
10 Baune 0 0 0
Siste synk: 21:04
G14 Høst 3 div. avd. 02
# Lag K D P
1 Bjarg 3 0 0 0
2 Bjarg 4 0 0 0
3 Fana 4 0 0 0
4 Fyllingsdalen 2 0 0 0
5 Kvernbit 2 / Nordre Holsnøy 0 0 0
6 Nordhordland 2 0 0 0
7 Radøy/Manger /Hordabø 0 0 0
8 Åsane 2 0 0 0
Siste synk: 21:04
J14 1 div.
# Lag K D P
1 Bønes 1 9 23 23
2 Gneist 1 9 17 20
3 Askøy SK 1 9 25 19
4 Os 9 16 19
5 Austevoll 1 9 2 15
6 Arna-Bjørnar 9 1 13
7 Nordhordland 1 9 -1 12
8 Sandviken 1 9 -34 6
9 Olsvik /Kjøkkelvik 9 -19 4
10 Sædalen /Kringlebotn 9 -30 0
Siste synk: 19:29
J14 2 div. avd. 01
# Lag K D P
1 Austrheim 7 34 19
2 Voss 1 7 22 16
3 Ørnar 7 11 15
4 Tertnes 7 6 9
5 Bergen Nord 7 -6 9
6 Nordhordland 2 7 6 7
7 Stanghelle /Dale/Vaksdal 9-er 7 -25 7
8 Hovding 7 -48 0
Siste synk: 21:04
J14 Høst 1 div.
# Lag K D P
1 Bønes 1 1 3 3
2 Gneist 1 1 1 3
3 Nordhordland 1 1 1 3
4 Os 1 0 1
5 Askøy SK 1 1 0 1
6 Austevoll 1 0 0 0
7 Austrheim 0 0 0
8 Eidsvåg / Åsane 0 0 0
9 Rosendal 0 0 0
10 Arna-Bjørnar 1 -1 0
11 Søfteland /Nore Neset 2 1 -1 0
12 Sandviken 1 1 -3 0
Siste synk: 21:04
J14 Høst 2 div. avd. 02
# Lag K D P
1 Askøy SK 2 0 0 0
2 Bergen Nord 0 0 0
3 Fana 9-er 0 0 0
4 Gneist 2 0 0 0
5 Nordhordland 2 0 0 0
6 Nore Neset 0 0 0
7 Samnanger 9-er 0 0 0
8 Stanghelle /Dale/Vaksdal 9-er 0 0 0
9 Tertnes 0 0 0
10 Vestsiden-Askøy 0 0 0
Siste synk: 21:04
G13 1 div. avd. 02
# Lag K D P
1 Nordhordland 1 10 52 25
2 Loddefjord 1 10 37 25
3 Hovding 1 10 -12 18
4 Baune 1 10 6 17
5 Minde 1 10 -1 14
6 Fyllingsdalen 1 10 -2 13
7 Arna-Bjørnar 1 10 -6 12
8 Bønes 1 10 -3 10
9 Åsane 1 10 -15 10
10 Voss 1 10 -28 9
11 Osterøy /Fotlandsvåg 10 -28 7
Siste synk: 21:04
G13 2 div. avd. 05
# Lag K D P
1 Kvernbit 2 8 21 18
2 Sandviken 2 8 15 18
3 Nordhordland 2 8 13 18
4 Norheimsund 8 15 15
5 Tertnes 1 8 8 12
6 Eikelandsfjorden 8 -5 8
7 Arna-Bjørnar 2 8 -18 7
8 Nordre Holsnøy 8 -23 5
9 Gneist 7 8 -26 4
Siste synk: 19:29
G13 Høst 1 div. avd. 02
# Lag K D P
1 Arna-Bjørnar 1 0 0 0
2 Baune 1 0 0 0
3 Bønes 1 0 0 0
4 Fyllingsdalen 1 0 0 0
5 Hovding 1 0 0 0
6 Loddefjord 1 0 0 0
7 Lysekloster /Nore Neset 0 0 0
8 Minde 1 0 0 0
9 Nest-Sotra 3 0 0 0
10 Nordhordland 1 0 0 0
11 Østsiden Askøy 0 0 0
Siste synk: 21:04
G13 Høst 2 div. avd. 06
# Lag K D P
1 Bjarg 4 0 0 0
2 Dale /Stanghelle 0 0 0
3 Eidsvåg 0 0 0
4 Fana 3 0 0 0
5 Gneist 3 0 0 0
6 Lyngbø 1 0 0 0
7 Nordhordland 2 0 0 0
8 Norheimsund 0 0 0
9 Nymark 3 0 0 0
10 Tertnes 1 0 0 0
Siste synk: 21:04
G13 Høst 3 div. avd. 03
# Lag K D P
1 Askøy FK 3 0 0 0
2 Bønes 6 0 0 0
3 Eldar 0 0 0
4 Fri 0 0 0
5 Fyllingsdalen 3 0 0 0
6 Nordhordland 4 0 0 0
7 Olsvik 2 0 0 0
8 Os 2 0 0 0
9 Samnanger 0 0 0
Siste synk: 21:04
J13 2 div. avd. 04
# Lag K D P
1 Fana 2 8 14 22
2 Nordhordland 1 8 16 16
3 Kvernbit 8 6 13
4 Osterøy /Fotlandsvåg/Hausvik 8 6 12
5 Norheimsund 8 5 12
6 Radøy/Manger /Hordabø 8 2 12
7 Flaktveit 8 0 9
8 Bergen Nord 8 -25 5
9 Arna-Bjørnar 2 8 -24 4
Siste synk: 20:45
J13 3 div. avd. 02
# Lag K D P
1 Østsiden Askøy 6 29 18
2 Eikelandsfjorden 6 28 15
3 Øystese 6 14 10
4 Smørås 6 2 8
5 Nordhordland 2 6 -13 7
6 Djerv 6 -4 3
7 Kringlebotn 6 -56 0
Siste synk: 21:04
J13 Høst 2 div. avd. 03
# Lag K D P
1 Fana 1 0 0 0
2 Fyllingsdalen 2 0 0 0
3 Nordhordland 1 0 0 0
4 Skjergard 0 0 0
5 Sædalen 0 0 0
6 Søreide 1 0 0 0
7 Tertnes 0 0 0
8 Voss 1 0 0 0
9 Arna-Bjørnar 3 0 0 0
Siste synk: 21:04
J13 Høst 3 div. avd. 02
# Lag K D P
1 Djerv 0 0 0
2 Nordhordland 2 0 0 0
3 Smørås 0 0 0
4 Varegg 0 0 0
5 Øystese 0 0 0
Siste synk: 21:04
G13 2 div. avd. 04
# Lag K D P
1 Kvernbit 1 9 34 24
2 Gneist 2 9 12 17
3 Åsane 2 9 14 16
4 Valestrand Hjellvik 9 8 16
5 Hausvik 9 4 16
6 Dale /Stanghelle 9 7 14
7 Voss 2 9 1 9
8 Hovding 2 9 -9 8
9 Nordhordland 3 9 -31 7
10 Arna-Bjørnar 3 9 -40 2
Siste synk: 21:04
G13 Høst 3 div. avd. 01
# Lag K D P
1 Bønes 2 0 0 0
2 Bønes 4 0 0 0
3 Flaktveit 1 0 0 0
4 Gneist 7 0 0 0
5 Nordhordland 3 0 0 0
6 Skjergard 1 0 0 0
7 Sædalen 0 0 0
8 Varegg 2 0 0 0
9 Vestsiden-Askøy 2 0 0 0
Siste synk: 19:03
18.08 13:00 Knarvik Kunstgress Hel H
Nordhordland G13 1 - Minde 1
18.08 13:00 Nesttun Kunstgress 2 B
Fana 3 - Nordhordland G16 2
18.08 15:00 Knarvik Kunstgress Hel H
Nordhordland G13 2 - Norheimsund
18.08 15:00 Prestegardsskogen gras B
Trott - Nordhordland BK
19.08 14:00 Knarvik Kunstgress Hel H
Nordhordland J13 2 - Øystese

Lik oss på facebook!

Banekalender

Medlemsinformasjon

©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift