Besøk våre lagsider

19.08 16:00 Knarvik Kunstgress Hel H
Nordhordland G16 1 - Askøy FK 1 -
23.08 20:00 Åstveit Idrettspark 1 B
Flaktveit / Tertnes - Nordhordland G16 1 -
30.08 20:00 Nymark Kunstgress 03 B
Nymark 1 - Nordhordland G16 1 -
06.09 20:00 Knarvik Kunstgress Hel H
Nordhordland G16 1 - Fyllingsdalen 1 -
13.09 20:00 Prestegardsmoen Olabanen B
Voss 1 - Nordhordland G16 1 -
21.06 20:00 Seim Kunstgress H  
Nordhordland G16 1 - Gneist 3 - 0  
17.06 15:45 Knarvik Kunstgress Hel H  
Nordhordland G16 1 - Bergen Nord 1 1 - 2  
14.06 20:00 Nesttun Kunstgress 1 B  
Fana 1 - Nordhordland G16 1 1 - 4  
07.06 18:30 Knarvik Kunstgress Hel H  
Nordhordland G16 1 - Bremnes 1 4 - 0  
31.05 20:00 Myrdal stadion B  
Åsane 1 - Nordhordland G16 1 5 - 0  
03.11 13:00 Vikahaugane Kunstgress B  
Stord 1 - Nordhordland G16 1 -  
25.10 20:00 Knarvik Kunstgress Hel H  
Nordhordland G16 1 - Fana 1 -  
18.10 20:00 Ravnanger kunstgress B  
Vestsiden-Askøy - Nordhordland G16 1 -  
04.10 20:00 Knarvik Kunstgress Hel H  
Nordhordland G16 1 - Åsane 1 -  
27.09 20:00 Salhus Kunstgress B  
Bergen Nord 1 - Nordhordland G16 1 -  
20.09 20:00 Knarvik Kunstgress Hel H  
Nordhordland G16 1 - Varegg 1 -  
13.09 20:00 Prestegardsmoen Olabanen B  
Voss 1 - Nordhordland G16 1 -  
06.09 20:00 Knarvik Kunstgress Hel H  
Nordhordland G16 1 - Fyllingsdalen 1 -  
30.08 20:00 Nymark Kunstgress 03 B  
Nymark 1 - Nordhordland G16 1 -  
23.08 20:00 Åstveit Idrettspark 1 B  
Flaktveit / Tertnes - Nordhordland G16 1 -  
19.08 16:00 Knarvik Kunstgress Hel H  
Nordhordland G16 1 - Askøy FK 1 -  
21.06 20:00 Seim Kunstgress H  
Nordhordland G16 1 - Gneist 3 - 0  
17.06 15:45 Knarvik Kunstgress Hel H  
Nordhordland G16 1 - Bergen Nord 1 1 - 2  
14.06 20:00 Nesttun Kunstgress 1 B  
Fana 1 - Nordhordland G16 1 1 - 4  
07.06 18:30 Knarvik Kunstgress Hel H  
Nordhordland G16 1 - Bremnes 1 4 - 0  
31.05 20:00 Myrdal stadion B  
Åsane 1 - Nordhordland G16 1 5 - 0  
21.05 13:00 Knarvik Kunstgress Hel B  
Fyllingsdalen Adidas Cup - Nordhordland BK Gutter 16 år -  
10.05 16:00 Stemmemyren kunstgress B  
Varegg 1 - Nordhordland G16 1 3 - 1  
03.05 20:00 Knarvik Kunstgress Hel H  
Nordhordland G16 1 - Arna-Bjørnar 1 1 - 1  
26.04 20:00 Varden Amfi B  
Fyllingsdalen 1 - Nordhordland G16 1 1 - 4  
19.04 19:00 Knarvik Kunstgress Hel H  
Nordhordland G16 1 - Nymark 1 2 - 6  
12.04 20:00 Knarvik Kunstgress Hel H  
Nordhordland G16 1 - Os 1 2 - 1  
05.04 20:00 Kleppestø kunstgress B  
Askøy FK 1 - Nordhordland G16 1 2 - 1  
15.03 19:00 Nymark Kunstgress 04 B  
Brann - Nordhordland G16 1 8 - 0  
19.02 18:30 Varden Amfi B  
Fyllingsdalen - Nordhordland G16 1 1 - 2  
11.02 16:00 Knarvik Kunstgress Hel B  
Bergen Nord - Nordhordland BK Gutter 16 år -  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift