Studio Nor Fun Cup 2018

Vi har igjen gleden av å invitere dere til fotballfest på kunstgressdekke i NH-hallen. Grendacupen går av stabelen tirsdag 13. november - lørdag 18. november.

Påmelding til NBK Vinterserien 2018/2019

Vi inviterer nå til vinterserie for aldersbestemte lag i Hordaland for 14. gang. I fjor var det over 150 lag med. Påmelding etter ønsket nivå.

Rema 1000 3 v 3 cup 27-28 oktober i Nh hallen

Nordhordland Ballklubb ønsker velkommen til Rema 1000 Knarvik 3v3 cup på innendørs kunstgress i Nordhordlandshallen. Cupen avvikles lørdag 27. og søndag 28. oktober 2018

Dato Hjemmelag Bortelag Res
27.09 Bergen Nord Nordhordland J14 2
27.09 Voss 2 Nordhordland G16 2
27.09 Nordhordland G14 1 Sotra 1
27.09 Nordhordland J17 1 Nordsiden-Askøy / Apollo
27.09 Bergen Nord 1 Nordhordland G16 1
25.09 Osterøy /Fotlandsvåg/Hausvik Nordhordland G19 2
25.09 Nordhordland G19 1 Djerv /Nordnes
25.09 Eikelandsfjorden Nordhordland ENK
25.09 Lyngbø 1 Nordhordland G15 1 1-2
25.09 Nordhordland G13 4 Bønes 6

Besøk våre lagsider

Veteran o/40 2 div. avd. 01
# Lag K D P
1 Hetlevik 9 14 21
2 Sotra 9 13 20
3 Løv-Ham 9 13 14
4 Skjergard 8 3 13
5 Nordhordland 9 -7 12
6 Kvernbit 10 -7 8
7 Follese 10 -29 4
Siste synk: 12:44
Old Boys avd. 01
# Lag K D P
1 Bjarg 9 31 21
2 Os 10 39 19
3 Sædalen 10 14 16
4 Østsiden Askøy 10 -4 15
5 Vadmyra 8 -10 12
6 Nordsiden-Askøy 9 -33 9
7 Nymark 8 -37 3
8 Nordhordland 0 0 0
Siste synk: 12:44
3 div. Kvinner
# Lag K D P
1 Stord 16 54 46
2 Gneist 18 10 34
3 Fyllingsdalen 2 17 30 33
4 Nordhordland /Kvernbit/Eikanger 18 23 31
5 Loddefjord 18 0 30
6 Nymark 18 -11 25
7 Djerv 18 1 24
8 Åsane 2 18 -2 24
9 Sotra 17 9 23
10 Solid /Trott 17 -14 21
11 Bønes 18 -44 9
12 Bergen Nord 17 -56 2
Siste synk: 08:59
4 div. Menn avd. 02
# Lag K D P
1 Arna-Bjørnar 18 31 41
2 Bergen Nord 18 23 41
3 Åsane 2 18 24 40
4 Trio 18 17 31
5 Trott 18 15 29
6 Gneist 18 13 27
7 Bjarg 18 12 27
8 Odda 18 -13 19
9 Solid 18 -21 17
10 Ny-Krohnborg 18 -30 14
11 Nordhordland 18 -47 10
12 Fana 2 18 -24 9
Siste synk: 08:14
Menn 7er avd. 03
# Lag K D P
1 Nordhordland 10 62 25
2 Myrdal 11 19 24
3 Øyglimt 10 38 22
4 Ragnarok 11 -13 18
5 Viggo 2 10 10 14
6 Fjell-Kameraterne 10 -11 11
7 Årstad 10 -43 3
8 Fri 10 -62 3
Siste synk: 12:44
G19 2 div. avd. 02
# Lag K D P
1 Flaktveit 8 32 21
2 Trio /Rosendal/Halsnøy 8 10 18
3 Nordhordland 1 8 17 15
4 Nymark 1 8 6 15
5 Voss 1 8 -2 15
6 Eikelandsfjorden 8 -2 10
7 Djerv /Nordnes 8 -17 4
8 Sædalen 8 -18 4
9 Osterøy /Fotlandsvåg/Hausvik 8 -26 4
Siste synk: 12:44
G19 3 div. avd. 01
# Lag K D P
1 Åsane 2 9 24 22
2 Radøy/Manger /Hordabø 9 18 21
3 Øystese 9 8 19
4 Hovding 9 4 16
5 Dale /Vaksdal/Stanghelle 9 -6 16
6 Kvernbit /Nordre Holsnøy 9 6 14
7 Nordhordland 2 9 -5 7
8 Valestrand Hjellvik 9 -7 7
9 Norheimsund 9 -7 6
10 Arna-Bjørnar 3 9 -35 3
Siste synk: 12:44
G19 Høst 2 div. avd. 02
# Lag K D P
1 Arna-Bjørnar 1 6 21 13
2 Nordhordland 1 5 13 12
3 Sandviken 1 6 6 9
4 Trio /Rosendal/Halsnøy 5 0 9
5 Eikelandsfjorden 5 -3 9
6 Radøy/Manger /Hordabø 5 3 7
7 Smørås 2 5 -19 4
8 Djerv /Nordnes 4 -6 3
9 Åsane 2 5 -15 0
10 Voss 1 0 0 0
Siste synk: 13:11
G19 Høst 3 div. avd. 01
# Lag K D P
1 Valestrand Hjellvik 6 11 16
2 Øystese 5 15 12
3 Nordhordland 2 5 7 11
4 Norheimsund 5 10 10
5 Dale /Vaksdal/Stanghelle 6 -1 8
6 Kvernbit /Nordre Holsnøy 4 3 6
7 Osterøy /Fotlandsvåg/Hausvik 5 -4 5
8 Arna-Bjørnar 3 6 -5 4
9 Hovding 5 -16 1
10 Fana 2 5 -20 0
Siste synk: 12:44
J19 avd. 02
# Lag K D P
1 Nordhordland /Kvernbit/Eikanger 6 15 14
2 Sotra 6 7 13
3 Mathopen 6 4 10
4 Lyngbø 6 6 9
5 Søreide /Fyllingsdalen 6 9 8
6 Sandviken 6 -10 6
7 Varegg 6 -31 0
8 Bergen Nord 7-er 0 0 0
9 Østsiden Askøy 2 0 0 0
Siste synk: 13:11
J19 Høst
# Lag K D P
1 Nordhordland /Kvernbit/Eikanger 5 18 15
2 Voss 5 6 12
3 Eikelandsfjorden 4 6 9
4 Søreide /Fyllingsdalen 4 2 9
5 Smørås 9-er 4 1 6
6 Sotra 9-er 4 -3 6
7 Fana 4 -6 4
8 Øystese 4 -5 3
9 Østsiden Askøy 9-er 5 -6 3
10 Fri 6 -10 2
11 Mathopen 3 -3 1
Siste synk: 12:44
NM G19 Telenor Cup kvalifisering
# Lag K D P
1 Arna-Bjørnar 1 4 3
2 Askøy FK 1 1 3
3 Baune 1 8 3
4 Bergen Nord 0 0 0
5 Bjarg 1 8 3
6 Brann 0 0 0
7 Bremnes 1 0 1
8 Bønes 1 -8 0
9 Fana 1 1 3
10 Fyllingsdalen 1 5 3
11 Gneist 1 -2 0
12 Kjøkkelvik 1 -2 0
13 Nordhordland 1 2 3
14 Nore Neset 1 -5 0
15 Ny-Krohnborg 1 -8 0
16 Nymark 1 2 3
17 Os 1 -1 0
18 Osterøy 1 3 3
19 Smørås 0 0 0
20 Stord 1 0 1
21 Sund 1 -3 0
22 Vadmyra 1 -1 0
23 Varegg 1 4 3
24 Voss 1 8 3
25 Hetlevik 1 -4 0
26 Odda 1 -4 0
27 Sotra 1 -8 0
28 Åsane 0 0 0
Siste synk: 12:44
J17 3 div. avd. 01
# Lag K D P
1 Halsnøy 8 41 21
2 Rosendal 8 19 19
3 Hordabø /Radøy/Manger 8 16 15
4 Odda 9-er 8 12 15
5 Nordhordland 8 12 15
6 Bergen Nord 2 9-er 8 7 13
7 Arna-Bjørnar 2 8 -19 6
8 Åsane 2 8 -31 3
9 Samnanger 7-er 8 -57 0
Siste synk: 12:44
NM J16 Telenor Cup kvalifisering
# Lag K D P
1 Arna-Bjørnar 2 7 3
2 Bønes 1 -3 0
3 Gneist 3 3 6
4 Nore Neset 1 -1 0
5 Sotra 2 -1 3
6 Stord 4 7 12
7 Voss 3 2 6
8 Askøy SK 1 -1 0
9 Fyllingsdalen 1 -1 0
10 Nordhordland 1 -8 0
11 Tertnes 1 -4 0
Siste synk: 12:44
G16 1 div.
# Lag K D P
1 Åsane 1 11 30 33
2 Askøy FK 1 11 9 24
3 Fyllingsdalen 1 11 18 19
4 Bergen Nord 1 11 16 19
5 Nymark 1 11 11 18
6 Fana 1 11 -2 17
7 Nordhordland 1 11 1 16
8 Varegg 1 11 -6 16
9 Arna-Bjørnar 1 11 -8 13
10 Gneist 11 -18 6
11 Os 1 11 -20 6
12 Bremnes 1 11 -31 3
Siste synk: 13:10
G16 3 div. avd. 02
# Lag K D P
1 Fana 3 7 22 19
2 Baune 7 8 15
3 Tertnes 2 7 4 13
4 Nordhordland 2 7 8 11
5 Minde 2 7 -5 7
6 Nymark 3 7 -13 6
7 Sædalen 2 7 -15 5
8 Austrheim 2 7 -9 4
9 Radøy/Manger /Hordabø 0 0 0
Siste synk: 12:44
G16 7er
# Lag K D P
1 Hovding 6 34 12
2 Nest-Sotra 6 -6 9
3 Bergen Nord 6 -13 9
4 Nordhordland 6 -15 6
Siste synk: 13:11
G16 Høst 1 div.
# Lag K D P
1 Askøy FK 1 6 15 18
2 Fyllingsdalen 1 5 14 15
3 Fana 1 6 16 14
4 Nymark 1 5 8 9
5 Nordhordland 1 5 5 9
6 Åsane 1 6 3 9
7 Stord 1 7 0 9
8 Bergen Nord 1 5 2 8
9 Varegg 1 5 -11 3
10 Voss 1 7 -12 2
11 Vestsiden-Askøy 6 -22 1
12 Flaktveit / Tertnes 5 -18 0
Siste synk: 11:01
G16 Høst 3 div. avd. 01
# Lag K D P
1 Nymark 2 6 27 15
2 Fana 2 3 17 9
3 Østsiden Askøy 3 2 6
4 Varegg 2 4 -8 4
5 Lindås 2 -1 3
6 Nordhordland 2 3 -3 1
7 Baune 2 -11 0
8 Voss 2 3 -23 0
9 Fana 3 0 0 0
10 Follese 0 0 0
11 Tertnes 2 0 0 0
Siste synk: 12:44
G16 Høst 7er
# Lag K D P
1 Tertnes 2 4 13 12
2 Vadmyra 4 5 6
3 Hovding 4 0 6
4 Bergen Nord 4 -8 4
5 Nordhordland 4 -10 1
6 Nest-Sotra 0 0 0
Siste synk: 13:11
NM G16 Telenor Cup kvalifisering
# Lag K D P
1 Arna-Bjørnar 2 -1 3
2 Askøy FK 2 -2 3
3 Bergen Nord 4 2 9
4 Brann 4 21 12
5 Bremnes 1 -4 0
6 Gneist 3 6 6
7 Nordhordland 2 -7 3
8 Os 2 1 3
9 Sotra 1 -2 0
10 Stord 2 1 3
11 Voss 1 -5 0
12 Åsane 1 -2 0
13 Fana 1 -5 0
14 Fyllingsdalen 1 -1 0
15 Varegg 1 -2 0
Siste synk: 13:11
G15 1 div. avd. 01
# Lag K D P
1 Nest-Sotra 9 16 21
2 Arna-Bjørnar 1 9 22 18
3 Nordhordland 1 9 12 18
4 Loddefjord 1 9 19 17
5 Fyllingsdalen 1 9 5 14
6 Sotra 1 9 1 14
7 Tertnes 1 9 -4 11
8 Lyngbø 1 9 -21 9
9 Skjergard 9 -15 7
10 Askøy FK 1 9 -35 0
Siste synk: 12:44
G15 2 div. avd. 01
# Lag K D P
1 Kvernbit /Nordre Holsnøy 9 27 21
2 Odda 9 14 21
3 Norheimsund /Øystese 9 26 20
4 Åsane 1 9 -3 15
5 Osterøy /Fotlandsvåg/Hausvik 9 13 13
6 Nordhordland 2 9 -22 10
7 Voss 1 9 0 9
8 Samnanger 9 -10 9
9 Eikelandsfjorden 9 -17 9
10 Rosendal 9 -28 2
Siste synk: 12:44
G15 Høst 1 div. avd. 01
# Lag K D P
1 Arna-Bjørnar 1 5 6 11
2 Tertnes 1 5 3 9
3 Sotra 1 5 5 8
4 Fyllingsdalen 1 4 4 7
5 Nest-Sotra 5 1 6
6 Lyngbø 1 5 -7 6
7 Nordhordland 1 4 -1 5
8 Loddefjord 1 5 -4 4
9 Kvernbit /Nordre Holsnøy 4 -7 1
Siste synk: 12:44
G15 Høst 2 div. avd. 02
# Lag K D P
1 Løv-Ham 6 10 15
2 Osterøy /Fotlandsvåg/Hausvik 5 11 11
3 Gneist 2 5 -2 9
4 Åsane 1 6 -2 9
5 Austevoll 2 5 0 8
6 Sædalen 1 5 2 7
7 Bønes 5 -5 4
8 Sund /Skogsvåg 6 -7 3
9 Nordhordland 2 5 -7 3
Siste synk: 08:49
J15 1 div.
# Lag K D P
1 Austevoll 1 10 20 25
2 Bremnes 1 10 20 25
3 Åsane 10 19 22
4 Askøy SK 10 15 17
5 Osterøy 1/Fotlandsvåg/Hausvik 10 -1 17
6 Stord 1 10 -4 11
7 Voss 1 10 -10 11
8 Fana 1 10 -9 8
9 Sotra 1 10 -10 8
10 Fyllingsdalen 10 -12 6
11 Nordhordland 1 10 -28 6
Siste synk: 13:11
J15 2 div. avd. 04
# Lag K D P
1 Valestrand Hjellvik 9-er 9 67 23
2 Flaktveit 9 47 23
3 Osterøy 2 9 17 16
4 Radøy/Manger /Hordabø 9 -2 16
5 Kvernbit 9 14 15
6 Loddefjord 1 9 2 11
7 Nordhordland 2 9 -6 8
8 Bergen Nord 9 -26 8
9 Frøya 9-er 9 -34 6
10 Stanghelle /Dale/Vaksdal 9-er 9 -79 0
Siste synk: 11:01
J15 2 div. Høst avd. 01
# Lag K D P
1 Sotra 1 4 13 12
2 Loddefjord 2 4 7 10
3 Nordhordland 1 5 1 8
4 Smørås 6 0 8
5 Fyllingsdalen 5 7 7
6 Øystese 5 4 7
7 Osterøy 2 5 -7 4
8 Vestsiden-Askøy 5 -11 4
9 Fana 2 7 -14 4
10 Radøy/Manger /Hordabø 0 0 0
Siste synk: 12:44
G14 2 div. avd. 04
# Lag K D P
1 Nordhordland 1 7 54 21
2 Kvernbit 1 7 40 18
3 Norheimsund 7 30 15
4 Varegg 7 -25 7
5 Sædalen 2 7 -18 6
6 Øystese 7 -32 6
7 Eikelandsfjorden 7 -15 5
8 Hovding 7 -34 4
Siste synk: 12:44
G14 3 div. avd. 03
# Lag K D P
1 Austrheim 7 21 16
2 Valestrand Hjellvik 9-er 7 18 15
3 Nordhordland 2 7 10 12
4 Radøy/Manger /Hordabø 7 1 12
5 Bjarg 4 7 -3 12
6 Kvernbit 2 / Nordre Holsnøy 7 3 10
7 Tertnes 2 7 -6 6
8 Arna-Bjørnar 2 7 -44 0
9 Hordabø 0 0 0
Siste synk: 12:44
G14 Høst 1 div. avd. 01
# Lag K D P
1 Fyllingsdalen 1 4 18 12
2 Voss 1 5 7 9
3 Åsane 1 4 5 9
4 Sædalen 1 4 10 7
5 Sotra 1 4 2 6
6 Nordhordland 1 4 -3 6
7 Nest-Sotra 4 2 4
8 Osterøy /Fotlandsvåg 4 -14 3
9 Tertnes 1 5 -27 0
10 Baune 0 0 0
Siste synk: 12:44
G14 Høst 3 div. avd. 02
# Lag K D P
1 Kvernbit 2 / Nordre Holsnøy 3 12 9
2 Nordhordland 2 3 11 7
3 Radøy/Manger /Hordabø 3 4 7
4 Fana 4 2 4 4
5 Åsane 2 3 -3 3
6 Bjarg 3 3 -5 1
7 Bjarg 4 3 -10 0
8 Fyllingsdalen 2 2 -13 0
Siste synk: 12:44
J14 1 div.
# Lag K D P
1 Bønes 1 9 23 23
2 Gneist 1 9 17 20
3 Askøy SK 1 9 25 19
4 Os 9 16 19
5 Austevoll 1 9 2 15
6 Arna-Bjørnar 9 1 13
7 Nordhordland 1 9 -1 12
8 Sandviken 1 9 -34 6
9 Olsvik /Kjøkkelvik 9 -19 4
10 Sædalen /Kringlebotn 9 -30 0
Siste synk: 13:11
J14 2 div. avd. 01
# Lag K D P
1 Austrheim 7 34 19
2 Voss 1 7 22 16
3 Ørnar 7 11 15
4 Tertnes 7 6 9
5 Bergen Nord 7 -6 9
6 Nordhordland 2 7 6 7
7 Stanghelle /Dale/Vaksdal 9-er 7 -25 7
8 Hovding 7 -48 0
Siste synk: 12:44
J14 Høst 1 div.
# Lag K D P
1 Bønes 1 7 6 16
2 Os 6 19 14
3 Gneist 1 5 10 12
4 Askøy SK 1 7 8 12
5 Austrheim 6 4 10
6 Austevoll 1 7 -1 10
7 Eidsvåg / Åsane 6 3 8
8 Nordhordland 1 4 0 6
9 Rosendal 6 -7 6
10 Arna-Bjørnar 6 -4 4
11 Søfteland /Nore Neset 2 6 -5 2
12 Sandviken 1 6 -33 1
Siste synk: 13:11
J14 Høst 2 div. avd. 02
# Lag K D P
1 Nore Neset 4 19 12
2 Fana 9-er 4 11 12
3 Bergen Nord 4 5 9
4 Samnanger 9-er 4 -7 6
5 Tertnes 5 -5 4
6 Nordhordland 2 5 -7 4
7 Gneist 2 4 -5 3
8 Askøy SK 2 4 -6 3
9 Stanghelle /Dale/Vaksdal 9-er 4 -5 2
10 Vestsiden-Askøy 0 0 0
Siste synk: 13:11
G13 1 div. avd. 02
# Lag K D P
1 Nordhordland 1 10 52 25
2 Loddefjord 1 10 37 25
3 Hovding 1 10 -12 18
4 Baune 1 10 6 17
5 Minde 1 10 -1 14
6 Fyllingsdalen 1 10 -2 13
7 Arna-Bjørnar 1 10 -6 12
8 Bønes 1 10 -3 10
9 Åsane 1 10 -15 10
10 Voss 1 10 -28 9
11 Osterøy /Fotlandsvåg 10 -28 7
Siste synk: 12:44
G13 2 div. avd. 05
# Lag K D P
1 Kvernbit 2 8 21 18
2 Sandviken 2 8 15 18
3 Nordhordland 2 8 13 18
4 Norheimsund 8 15 15
5 Tertnes 1 8 8 12
6 Eikelandsfjorden 8 -5 8
7 Arna-Bjørnar 2 8 -18 7
8 Nordre Holsnøy 8 -23 5
9 Gneist 7 8 -26 4
Siste synk: 13:11
G13 Høst 1 div. avd. 02
# Lag K D P
1 Fyllingsdalen 1 6 22 16
2 Loddefjord 1 4 23 12
3 Nordhordland 1 5 19 10
4 Arna-Bjørnar 1 6 3 10
5 Minde 1 5 -2 9
6 Bønes 1 5 0 7
7 Baune 1 4 16 6
8 Hovding 1 5 -9 4
9 Lysekloster /Nore Neset 5 -15 4
10 Østsiden Askøy 6 -18 1
11 Nest-Sotra 3 5 -39 1
Siste synk: 12:44
G13 Høst 2 div. avd. 06
# Lag K D P
1 Nymark 3 6 12 16
2 Tertnes 1 6 3 12
3 Nordhordland 2 6 7 9
4 Gneist 3 6 2 9
5 Eidsvåg 6 1 9
6 Norheimsund 5 -1 8
7 Dale /Stanghelle 5 -4 7
8 Lyngbø 1 5 3 6
9 Bjarg 4 5 -5 6
10 Fana 3 6 -18 0
Siste synk: 12:44
G13 Høst 3 div. avd. 03
# Lag K D P
1 Samnanger 5 11 13
2 Eldar 5 11 12
3 Bønes 6 5 10 10
4 Fyllingsdalen 3 6 8 7
5 Fri 4 -6 6
6 Olsvik 2 4 -2 5
7 Nordhordland 4 4 -1 4
8 Askøy FK 3 5 -7 3
9 Os 2 4 -24 0
Siste synk: 12:44
J13 2 div. avd. 04
# Lag K D P
1 Fana 2 8 14 22
2 Nordhordland 1 8 16 16
3 Kvernbit 8 6 13
4 Osterøy /Fotlandsvåg/Hausvik 8 6 12
5 Norheimsund 8 5 12
6 Radøy/Manger /Hordabø 8 2 12
7 Flaktveit 8 0 9
8 Bergen Nord 8 -25 5
9 Arna-Bjørnar 2 8 -24 4
Siste synk: 11:01
J13 3 div. avd. 02
# Lag K D P
1 Østsiden Askøy 6 29 18
2 Eikelandsfjorden 6 28 15
3 Øystese 6 14 10
4 Smørås 6 2 8
5 Nordhordland 2 6 -13 7
6 Djerv 6 -4 3
7 Kringlebotn 6 -56 0
Siste synk: 12:44
J13 Høst 2 div. avd. 03
# Lag K D P
1 Søreide 1 5 13 15
2 Skjergard 5 14 12
3 Voss 1 4 21 9
4 Fyllingsdalen 2 3 2 4
5 Nordhordland 1 4 -5 4
6 Sædalen 4 -2 3
7 Fana 1 4 -13 3
8 Tertnes 5 -30 0
9 Arna-Bjørnar 3 0 0 0
Siste synk: 12:44
J13 Høst 3 div. avd. 02
# Lag K D P
1 Øystese 4 14 10
2 Smørås 4 13 10
3 Djerv 5 -1 7
4 Nordhordland 2 5 -12 4
5 Varegg 4 -14 0
Siste synk: 12:44
G13 2 div. avd. 04
# Lag K D P
1 Kvernbit 1 9 34 24
2 Gneist 2 9 12 17
3 Åsane 2 9 14 16
4 Valestrand Hjellvik 9 8 16
5 Hausvik 9 4 16
6 Dale /Stanghelle 9 7 14
7 Voss 2 9 1 9
8 Hovding 2 9 -9 8
9 Nordhordland 3 9 -31 7
10 Arna-Bjørnar 3 9 -40 2
Siste synk: 12:44
G13 Høst 3 div. avd. 01
# Lag K D P
1 Skjergard 1 5 25 12
2 Bønes 4 5 0 10
3 Bønes 2 4 4 9
4 Sædalen 4 1 9
5 Vestsiden-Askøy 2 5 -3 7
6 Flaktveit 1 6 -6 6
7 Nordhordland 3 5 -9 6
8 Gneist 7 5 -4 3
9 Varegg 2 5 -8 3
Siste synk: 11:01
27.09 18:30 Marikollen B
Bergen Nord - Nordhordland J14 2
27.09 18:30 Prestegardsmoen KIWI-banen B
Voss 2 - Nordhordland G16 2
27.09 18:30 Knarvik Kunstgress Hel H
Nordhordland G14 1 - Sotra 1
27.09 20:00 Knarvik Kunstgress Hel H
Nordhordland J17 1 - Nordsiden-Askøy / Apollo
27.09 20:00 Salhus Kunstgress B
Bergen Nord 1 - Nordhordland G16 1

Lik oss på facebook!

Banekalender

Medlemsinformasjon

©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift