Besøk våre lagsider

30.09 16:00 Kuventræ kunstgress 01 B
Os - Nordhordland J14 1 -
02.10 19:00 Klubbhus 1. etg. storsal B
j 14 19.00 - 21.30 - Nordhordland BK Jenter 14 år -
04.10 18:30 Seim Kunstgress H
Nordhordland J14 1 - Arna-Bjørnar -
15.10 17:45 Liland kunstgress 2 B
Gneist 1 - Nordhordland J14 1 -
18.10 18:30 Stemmemyren Kunstgress 2 B
Sandviken 1 - Nordhordland J14 1 -
16.09 19:00 Seim Kunstgress H  
Nordhordland J14 1 - Eidsvåg / Åsane 2 - 1  
06.09 18:30 Seim Kunstgress H  
Nordhordland J14 1 - Askøy SK 1 1 - 2  
23.08 18:30 Fjellsdalen idrettsplass B  
Bønes 1 - Nordhordland J14 1 2 - 1  
16.08 18:30 Søfteland idrettsplass B  
Søfteland /Nore Neset 2 - Nordhordland J14 1 1 - 2  
14.06 18:30 Knarvik Kunstgress Hel H  
Nordhordland J14 1 - Bønes 1 0 - 1  
03.11 13:00 Seim Kunstgress H  
Nordhordland J14 1 - Austevoll 1 -  
25.10 18:30 Austrheim Kunstgress B  
Austrheim - Nordhordland J14 1 -  
19.10 19:00 Seim Kunstgress H  
Nordhordland J14 1 - Rosendal -  
18.10 18:30 Stemmemyren Kunstgress 2 B  
Sandviken 1 - Nordhordland J14 1 -  
15.10 17:45 Liland kunstgress 2 B  
Gneist 1 - Nordhordland J14 1 -  
04.10 18:30 Seim Kunstgress H  
Nordhordland J14 1 - Arna-Bjørnar -  
02.10 19:00 Klubbhus 1. etg. storsal B  
j 14 19.00 - 21.30 - Nordhordland BK Jenter 14 år -  
30.09 16:00 Kuventræ kunstgress 01 B  
Os - Nordhordland J14 1 -  
16.09 19:00 Seim Kunstgress H  
Nordhordland J14 1 - Eidsvåg / Åsane 2 - 1  
06.09 18:30 Seim Kunstgress H  
Nordhordland J14 1 - Askøy SK 1 1 - 2  
23.08 18:30 Fjellsdalen idrettsplass B  
Bønes 1 - Nordhordland J14 1 2 - 1  
16.08 18:30 Søfteland idrettsplass B  
Søfteland /Nore Neset 2 - Nordhordland J14 1 1 - 2  
14.06 18:30 Knarvik Kunstgress Hel H  
Nordhordland J14 1 - Bønes 1 0 - 1  
11.06 20:00 Seim Kunstgress H  
Nordhordland J14 1 - Sandviken 1 4 - 0  
10.06 16:00 Austevoll nye Kunstgress B  
Austevoll 1 - Nordhordland J14 1 2 - 1  
31.05 18:30 Garnes kunstgress B  
Arna-Bjørnar - Nordhordland J14 1 2 - 3  
15.05 20:00 Seim Kunstgress H  
Nordhordland J14 1 - Os 0 - 4  
10.05 14:00 Olsvik idrettplass B  
Olsvik /Kjøkkelvik - Nordhordland J14 1 2 - 3  
25.04 18:30 Seim Kunstgress H  
Nordhordland J14 1 - Sædalen /Kringlebotn 6 - 0  
19.04 18:30 Follese kunstgress 1 B  
Askøy SK 1 - Nordhordland J14 1 8 - 3  
12.04 18:30 Seim Kunstgress H  
Nordhordland J14 1 - Gneist 1 1 - 3  
20.02 18:30 Knarvik Kunstgress Hel B  
Arna Bjørnar - Vinterserie - Nordhordland BK Jenter 14 år -  
06.02 18:30 Knarvik Kunstgress Hel B  
Ask - Vinterserie - Nordhordland BK Jenter 14 år -  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift