Besøk våre lagsider

30.09 14:00 Stavollen idrettsplass 02 B
Bjarg 4 - Nordhordland G13 2 -
18.10 18:30 Seim Kunstgress H
Nordhordland G13 2 - Fana 3 -
28.10 18:00 Åstveit Idrettspark 1 B
Tertnes 1 - Nordhordland G13 2 -
25.09 18:30 Seim Kunstgress H  
Nordhordland G13 2 - Gneist 3 3 - 1  
16.09 14:00 Dale kunstgress B  
Dale /Stanghelle - Nordhordland G13 2 3 - 2  
11.09 20:15 Knarvik Kunstgress Hel H  
Nordhordland G13 2 - Eidsvåg 4 - 2  
02.09 16:00 Nymark Kunstgress 04 B  
Nymark 3 - Nordhordland G13 2 3 - 1  
25.08 13:00 Lyngbø Idrettspark B  
Lyngbø 1 - Nordhordland G13 2 2 - 1  
28.10 18:00 Åstveit Idrettspark 1 B  
Tertnes 1 - Nordhordland G13 2 -  
18.10 18:30 Seim Kunstgress H  
Nordhordland G13 2 - Fana 3 -  
30.09 14:00 Stavollen idrettsplass 02 B  
Bjarg 4 - Nordhordland G13 2 -  
25.09 18:30 Seim Kunstgress H  
Nordhordland G13 2 - Gneist 3 3 - 1  
16.09 14:00 Dale kunstgress B  
Dale /Stanghelle - Nordhordland G13 2 3 - 2  
11.09 20:15 Knarvik Kunstgress Hel H  
Nordhordland G13 2 - Eidsvåg 4 - 2  
02.09 16:00 Nymark Kunstgress 04 B  
Nymark 3 - Nordhordland G13 2 3 - 1  
25.08 13:00 Lyngbø Idrettspark B  
Lyngbø 1 - Nordhordland G13 2 2 - 1  
19.08 12:30 Knarvik Kunstgress Hel H  
Nordhordland G13 2 - Norheimsund 9 - 2  
18.06 17:15 Knarvik Kunstgress Hel H  
Nordhordland G13 2 - Nordre Holsnøy 4 - 1  
12.06 18:30 Åstveit Idrettspark 1 B  
Tertnes 1 - Nordhordland G13 2 1 - 2  
03.06 14:00 Knarvik Kunstgress Hel H  
Nordhordland G13 2 - Kvernbit 2 7 - 3  
26.05 13:00 Garnes kunstgress B  
Arna-Bjørnar 2 - Nordhordland G13 2 0 - 7  
15.05 18:30 Knarvik Kunstgress Hel H  
Nordhordland G13 2 - Eikelandsfjorden 1 - 0  
08.05 18:30 Liland kunstgress 2 B  
Gneist 7 - Nordhordland G13 2 1 - 2  
24.04 18:30 Knarvik Kunstgress Hel H  
Nordhordland G13 2 - Sandviken 2 1 - 4  
15.04 14:00 Norheimsund stadion kunstgress B  
Norheimsund - Nordhordland G13 2 3 - 2  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift